✓ Ruim aanbod baby en kids
✓ Gratis verzending vanaf 75€ of gratis ophaling winkel Oudenaarde
✓ Gratis inpak service
✓ Echte winkel

Quut Raki Vintage Blue, Mighty orange

Veelzijdig harkje en schopje in één van Quut in Vintage Blue en Mighty Orange.
€ 8,99
Op voorraad
  •  Gratis verzending bij bestellingen hoger dan 75€  (anders 5.95€) 
  •  Cadeautje nodig? Wij pakken het gratis voor je in  
  •  Voor 12h00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden  
Product omschrijving

Quut Raki is een veelzijdig zand- en waterspeelgoed. Met de raki's kan je tunnels graven op het strand of in de zandbak. De oranje raki kun je ook gebruiken als trechter voor water of zand. De raki's zijn ook heel handig om papa en mama mee te helpen in de tuin. Deze set past perfect in elkaar, heel praktisch om mee te nemen.

Het QUUT strandspeelgoed is ontworpen met een frisse, innovatieve kijk naar ‘fun in de tuin en op het strand’. QUUT strandspeelgoed is gemaakt op basis van hoe kinderen ermee omgaan/spelen op het strand. Omdat de Belgische ontwerpers té vaak zagen dat strandspeelgoed na één vakantie stuk ging en op het strand achterbleven, kozen ze bewust voor duurzame materialen. 

  • Afmetingen: 15,5 x 11 x 5.5 cm
  • Leeftijd: vanaf 1 jaar
  • Gemaakt van polypropyleen, vrij van BPA/ Ftalaten/ Latex en zijn recyclebaar
  • Belgisch Design
Product specificaties
Leeftijd Vanaf 12 maand
Afmetingen 11x6x16 cm (lxbxh)
Gewicht 80 gram
Merk
Product labels
Vaak samen gekocht

Emmer Ballo Vintage Blue

Fantastisch strand emmertje in Vintage Blue en Mighty Orange kleurencombinatie.
€ 19,95

Cuppi

De Cuppi is een schopje, zeefje en bal, alles in een! Ideaal om poortjes en gangen te maken in je zandbouwsels, om met water of zand te schrijven en je eigen zandknikkerbaan te bouwen!
€ 8,50

Zandspeeltje 4in1 Triplet

Zeven, harken, scheppen, decoreren: de Triplet kan het allemaal.
€ 8,50
Recent bekeken producten