✓ Ruim aanbod baby en kids
✓ Gratis verzending vanaf 75€ of gratis ophaling winkel Oudenaarde
✓ Gratis inpak service
✓ Echte winkel

999 games Kolonisten van Catan Junior 6+

Piratenvariant voor kinderen die het basisspel nog iets te moeilijk vinden. Bouw forten en roep de hulp van Coco de papegaai in. Geen uitbreiding maar een compleet losstaande editie.
€ 29,99
Op voorraad
  •  Gratis verzending bij bestellingen hoger dan 75€  (anders 5.95€) 
  •  Cadeautje nodig? Wij pakken het gratis voor je in  
  •  Voor 12h00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden  
Product omschrijving

Je moet als piraat proberen het eiland te veroveren door daar piratenforten te bouwen. Daar zijn grondstoffen voor nodig, die je met dobbelsteenworpen kunt verdienen. Als je zelf niet de goede grondstoffen hebt, kun je ruilen met andere spelers, havens, de bank en op de markt. De spookpiraat kan echter grondig roet in het eten gooien. Gelukkig kun je regelmatig de hulp van Coco, de papegaai inroepen! Jij wint het spel als je al jouw forten hebt gebouwd.

Deze vereenvoudigde versie van het populairste handelsspel van de laatste jaren biedt ook voldoende uitdagingen om volwassenen te boeien. 

  • Spelduur +/- 30 min
  • Tactisch spel voor jong en oud
  • 2 tot 4 spelers
  • Vanaf 6 jaar
  • Met twee spelborden, voor twee of meerdere spelers
  • Bordspel van 999 Games
  • Spelregels ook via www.999games.com te bekijken


 

Product specificaties
Leeftijd 6 - 99 jaar
Spelduur 30 min
Afmetingen 30x30x7 cm (lxbxh)
Gewicht 500 gram
Merk
Recent bekeken producten